Meizitang Soft Gel Capsules Lida Daidaihua France Lida Daidaihua Ebay Super Kamagra Prix Super Kamagra France Levitra Originale Online Levitra Original 20mg Levitra Generic Release Date Levitra Generic Availability Kamagra Oral Jelly Price Kamagra Oral Jelly 100mg Kamagra Nz
Nike Free Run 4.0 Adidas's Newest Ultra Boost Nike Roshe Run Clearance Oakley Sunglasses Online lebron james shoes at discount prices Oakley Sunglasses Discount Sale Adidas Spring Blades on Sale nike air max 2016 for womenon saLe Nike Air Max 2017 Foot Locker Nike Air Max 2016 adidas originals zx 700 - outdoor nike air max at 6pm Cheap adidas NMD Sale Save on Onitsuka Tiger Asics Real Cheap Jordans Retro For Sale cheap Air Max Tailwind 8 online store Stan Smith Adidas Womens Beso oakley sunglasses on sale Nike Air Penny Foamposite Ray-Ban Sunglasses Sale Cheap
Moncler Outlet Canada Goose Pas Cher Canada Goose Femme Parajumpers Outlet Doudoune Canada Goose

35 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet veren Birdal Sigorta acenteliği kurucusu Sinan Birdal'ın tecrübesi ve birikimleri ile sektörün önemli acentelerinden birisidir.

Birdal Sigorta, İstanbul Bakırköy'deki merkezi ve sertifikalı uzman personeli ile en yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin hizmet gücünü kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu 1978'den bu yana sektördeki en iyi ve ileri uygulamalara imza atan Birdal Sigorta müşterilerine sunduğu ürün çeşitliliği, poliçelerde sağladığı esneklikler, yeniliklere uyum sağlamadaki hızı ve inovasyona verdiği önemle tanınır.

Gerek güçlü sermaye yapısı gerekse gerçekleştirdiği üretim ile sektörün taşıyıcı acentelerinden olan Birdal Sigorta, güçlü finansal yapısıyla müşterilerine güvenle hizmet verirken, hasar ödemelerindeki titiz ve etkili zamanlamasıyla öne çıkar.

Bugün Türkiye'nin büyük ve orta ölçekli firmalarına, uzmanlık gerektiren projelerine hizmet vermektedir.

Birdal Sigorta acenteliği çalışmış olduğu sigorta şirketlerinden her yıl Başarı ve Müşteri Memnuniyeti ödüllerini almaya hak kazanmıştır.

Birdal Sigorta acenteliği uzman kadrosuyla her geçen gün gücüne güç katarak değerlini en iyi şekilde korumaya ilke edinmiştir

Saygılarımızla,