Air Jordan 4 air jordan women shoes eBay Asics Mexico 66 UK Basketball Climacool Asics Gel Lyte V Footshop adidas ultra boost uncaged Nike Roshe Run Men Nike Grey Internationalist Hot Sale Adidas Men ZX Flux kevin durant sneakers on sale cheap Ray Ban Sunglasses cheap Nike Internationalist 83 High Nike Air Max Tailwind 8 Sale Foot Locker save on Adidas ultra boost sneakers online Adidas Originals Men's Stan Smith Real Cheap Jordan Shoes Outlet Store Authentic Women Nike Free Run 5 Shoes Ray Ban Sunglasses for sale Buy adidas Originals Stan Smith at Blue Tomato Nike 5.0 Running Shoes

Ulusal Güç, Uluslararası Uzmanlık!

1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika'nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugün itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL’ın MAPFRE GENEL SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75‘dir.

Ardından getirdiği bir dizi yenilikçi yaklaşımla Türkiye Sigortacılık Sektöründe değişimin ve dinamizmin yeni yüzü olan MAPFRE GENEL SİGORTA, geçmişten bugüne getirdiği 65 yılı aşkın deneyimi ve uluslararası gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını devam ettirmektedir.

MAPFRE GENEL SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

MAPFRE GENEL SİGORTA, açık arayla sektördeki en yüksek ödenmiş sermaye tutarına sahip iki şirketten biridir ve öz kaynak büyüklüğü açısından daima en güçlü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Ödenmiş sermayesi 350 milyon TL olan MAPFRE GENEL SİGORTA, 2007 yılından beri her yıl Fitch Ratings’den AA(TUR) finansal güçlülük notu ile derecelendirilmektedir. Şirketimizde Ekim 2005 yılından bugüne dek, uluslararası denetim ve belgelendirme kuruluşu TÜV SÜD tarafından belgelenen ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Kalite Yönetim Sistemimizin amacı, müşteri ihtiyaçlarının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasından hareketle şirketimizin ürün ve hizmet kalitesini ve güvenilirliğini yönetmeye yardımcı olmaktır. Kalite Yönetim Sistemimizin uygunluğu her yıl TÜV SÜD tarafından denetlenmektedir. ISO 9001:2008 Kalite Belgemiz en son Ekim 2013 tarihinde yenilenmiş olup, Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, MAPFRE GENEL SİGORTA’nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

MAPFRE GENEL SİGORTA stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.